KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088429
nr 1408 8429
Josef Sandberg
(1896-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1961. Olja på pannå, 46x27cm, yttermått inklusive ram: 56x36cm
Josef Sandberg, svensk målare född i Tranås 1896, död 1986.
Utrop:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:52:34
Josef Sandberg
Läs mer om Josef Sandberg